İmmunflex

Immunflex Beyaz Dut Yaprağı Ekstreli Gül Sulu Tonik 150 ml

Stok Kodu : 1842
79,00 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beyaz Dut Yaprak Ekstreli Gül Sulu Tonik 


  Hidrasyon (nem sağlayan) ve cilt bariyerini güçlenmesine yardımcı olan ve cildi besleyen, antioksidan özellikli Beyaz Dut Yaprağı ekstresi içerir. 

  Aromatik Dut Yaprak Ekstreli Gül Suyu formülü ile cildi yağ ve kirden arındırarak derinlemesine temizler ve gözenekleri sıkılaştırılmasına yardımcı olur. 

  Dut Yaprağı Ektresi ve Gül Suyunun güzelleştirici ve iyi görünüm verici etkisini cildinize yansıtır.


  %100 saf Isparta gül suyu kullanılmıştır.


  Dut yaprağı ekstresi, Kemaliye bölgesinden gelen ve TÜBİTAK’ta analiz edilmiş olan yaprakların Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi’nde sulu ekstreler haline getirilmesi ile elde edilmiştir.

  Dut yaprakları cilt beyazlatmada ve leke gidermede etkili olduğu için kozmetik preparatlarda tercih edilir. Özellikle Uzak Doğu’da üretilen güzellik ürünlerinin içerisinde dut kullanımı çok yaygındır. 

  Mineral Yağ, Vazelin, PEG Türevi maddeler içermez. Esans alerjeni içermez. Boyar madde içermez. Hayvansal kökenli maddeler içermez. 

  Sabah –Akşam temiz cilde bir miktar toniği makyaj temizleme pamuğuna sıkın ve dairesel masaj hareketleri ile yüz, dekolte ve boyun bölgesine uygulayın.   Immunflex Beyaz Dut Yaprak Ekstreli Gül Sulu Tonik 150 ml'dir ve el değmeden paketlenmiştir.


  Immunflex AR-GE çalışmalarınıstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, stanbul Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezi, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi ve Tübitak Gıda Enstitüsü ile birlikte yapmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.