İmmunflex

Immunflex Organik Beyaz Dut Unu (Tozu) 385g

Stok Kodu : T2881
336,90 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Organik Beyaz Dut Unu (Dut Kurusu Tozu)

  Beyaz dut, insanın kendi bünyesinde üretemediği, sadece gıdalardan alabildiği yağ asitleri içerir. Bunlar linoleik, linolenik ve oleik asitlerdir.

   

  Beyaz dut unu yüksek miktarda meyve ekeri, vitamin, mineral ve organik asit içermesinden dolayı insan beslenmesi açısından, özellikle bebekler ve çocuklar için son derece yararlı bir üründür. Çocukların beslenme çantalarına eklenebilir. Bebek mamalarında 6. aydan itibaren ek gıda olarak kullanılabilir. Lif içeriği yüksektir.

  Beyaz dut unu ile rafine şeker ve işlenmiş un kullanmadan birbirinden lezzetli pastalar, çörekler ve atıştırmalıklar yapılabilir. Tat, aroma ve kıvam verici olarak kullanılabilir. Nemden dolayı sertleşebilir. Havan yardımı ile parçalanabilir.

  Bir gıda eğer yüksek oranda antioksidan, vitamin ve diğer yararlı besin değerleri içeriyorsa “süper besin” olarak adlandırılır.

  Immunflex Dut Unu 385 gramdır ve el değmeden paketlenmiştir.

  Koruyucu ve ilave şeker içermez. Glutensizdir.

   

  Immunflex dut ürünleri Eğin yöresine aittir.

  mmunflex AR-GE çalımalarını stanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, stanbul Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezi ve Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi ile yapmaktadır.

  NOT: 

  Dut tozu yapısı gereği topaklanma yapabilir, ufalayarak veya sıcak suda eritip kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.