Mavili Kapı

Mavili Kapı Onarıcı El Bakım Balmı 50ml

Stok Kodu : T3305
87,00 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • İçeriğinde neler var:
  Kişisel bakım ürünlerinde artık içinde “ne olduğu” kadar “ne olmadığı” da çok önemli. Mavili Kapı El Bakım Balmı’nda aşağıda listelenenler dışında hiçbir hammadde KULLANMADIK.

  Shea Yağı*
  Hindistan Cevizi Yağı*
  Tatlı Badem yağı
  Avakado Yağı
  Balmum*
  Bitkisel Gliserin
  Bitkisel E vitamini*
  Lavanta uçucu yağı
  Itır uçucu yağı
  Paçuli uçucu yağı
  Okaliptus uçucu yağı

  *Organik tarımla elde edilmiştir.

  KULLANIMI

  İçeriği %100 etkili hammaddelerden oluştuğu için çok az kullanılması yeterli olacaktır.

  İçeriğindeki organik balmumu, cilt üzerinde bariyer yaparak nemin hapsolmasını sağlarken soğuk sıkım doğal yağlar, gliserin ve e vitamini de ellerinizi nemlendirir, bakım yapar.

  Temiz parmaklarınızla kavanozdan aldığınız yarım leblebi büyüklüğündeki balmı temiz ellerinize hafif masaj yaparak uygulayın. Kısa sürede emilecek ve yağlı his bırakmayacaktır.
  El temizliğinde Mavili Kapı sabunlarını tavsiye ediyoruz.

  Kuru ve yıpranmış eller için her yıkamadan sonra uygulanması tavsiye edilir. Kısa süre sonra daha uzun aralıklarla kullanabilirsiniz. Daha hızlı sonuç almak için geceleri de Mavili Kapı Sarı Kantaron Cilt Bakım Kremini ellerinizde kullanabilirsiniz.

  Kullanmadan önce bilek veya dirsek içinde küçük bir yama testi yapın. Ola ki, içeriğindeki gıdalardan birine karşı bünyenizin intoleransı vardır.

  Çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edin. Göz ile temas ettiirmeyin, temas halinde bol su ile yıkayın.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.