Taze Atölye

Atölye - Beslenme Çantası için Sağlıklı Atıştırmalıklar

Stok Kodu : 4460
200,00 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Atölye - Sıla Baki Alkan ile Beslenme Çantası için Sağlıklı Atıştırmalıklar

  Sıla Baki Alkan ile bu atölyede çocuklarımızın beslenme çantası için rafine şekersiz, glutensiz sağlıklı atıştırmalıklar hazırlayacağız.

  Sıla Baki Alkan Kimdir?

  Sıla Alkan, kızı Bade’ye Tip 1 Diyabet teşhisi konulmasının ardından 2014 yılında kızı için hazırladığı özel tarifleri yayınladığı blogu Bade’nin Şekeri’ni kurmuştur. Bade’nin Şekeri, Türkiye’nin sadece unsuz, şekersiz, tahılsız, katkısız ve glutensiz tarifler yayınlayan ilk blog/web sitesidir.

  Bade’nin Şekeri blog, o zamandan beri hastalıkları yüzünden özel diyet uygulamak zorunda kalanların hayatını kolaylaştırmak için sık sık başvurduğu bir uğrak noktası ve bir çok doktorun hastalarına tavsiye ettiği bir kaynak haline gelmiştir.

  Sıla Alkan evli ve bir kız çocuğu annesidir. İstanbul’da yaşamaktadır. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunudur ve ileri derecede Fransızca ve İngilizce bilmektedir. İlgi alanları yemek fotoğrafçılığı, edebiyat, tarih ve amatör olarak şiir çevirisi yapmaktır. İlk yemek kitabı Özel Beslenenler için  Tarifler (Unsuz, Şekersiz, Tahılsız, Glutensiz) Hayy Kitap etiketi ile 2017 Ekim ayında yayınlanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.