Beeo

Beeo Up On the Go Keçiboynuzlu

Stok Kodu :
44,90 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beeo Up On the Go Keçiboynuzlu

  Günlük hayatın koşturmacası içinde yediklerimize yeterince dikkat edemeyebiliriz. Bu durumda her an yanımızda taşıyabileceğimiz, beslenmemize değer katan %100 doğal ve sağlıklı ürünlere ihtiyaç duyarız.

  İşte tam da bu ihtiyacınız için harika bir ürün geliştirdik!

  Propolis nedir?

  Propolis, arıların bitkilerin reçinemsi kısımlarından topladığı fenolik, flavonoid maddelerden oluşan doğal bir arı ürünüdür.

  Keçiboynuzu nedir?

  Keçiboynuzu oldukça yüksek mineral içeriğine sahiptir. Özellikle de potasyum, kalsiyum, fosfor ve magnezyum açısından zengindir. Ayrıca keçiboynuzunda yüksek oranda fenolik maddeler ve lif bulunmaktadır.

  Ham Bal nedir?

  Ham bal, kovandan çıktığı haliyle tüketime sunulan doğal baldır. Yüksek sıcaklıklarda ısıl işleme tabi tutulmadığı ve polenleri tutacak şekilde filtre edilmediği için besin değeri tüm doğallığıyla korunmaktadır. 

  alsiyum, fosfor ve magnezyum açısından zengindir. Ayrıca keçiboynuzunda yüksek oranda fenolik madde ve lif içeriğini de bulunmaktadır.

  BEE’O UP ON THE GO Propolis Keçiboynuzu Ham Bal karışımı, %100 Doğal içeriği, tek kulanımlık ambalajı ile okulda, ofiste, sporda, seyahatte her an yanınızda. İster direkt, isterseniz soğuk ve ılık içeceklerinize katarak veya meyveli yoğurdunuz ile birlikte.. Sabah kahvaltısında, öğün aralarında, spor öncesi veya sonrası, sınav öncesi veya sonrası, yatmadan önce süt ile birlikte, dört mevsim boyunca…

  Hayatına lezzet katmak isteyenler, bir yandan da tamamen doğal olsun diyenler..

  Ürün içeriği: Keçiboynuzu (%50), Ham Bal (%45), Saf Anadolu Propolisi (%5) İlave şeker içermez. Ham balla tatlandırılmıştır. Katkı ve koruyucu içermez %100 doğaldır. Ürünlerimiz iyi arıcılık uygulamalarının hedeflendiği “Sözleşmeli Arıcılık” modeli ile üretilmiştir.

  Kullanım Önerisi: Ürünü doğrudan ya da sevdiğiniz katı veya sıvı (ılık veya soğuk) gıdalarınıza karıştırarak tüketebilirsiniz.

  Muhafaza Koşulları: Ürünü kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22°C) saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan ve güneş ışığından koruyunuz.

  Tesislerimiz GMP, BRC, IFS, ISO9000, ISO22000, Helal Sertifikalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.