Drdgl

DrDGL Göz Farı No:3 Siyah

Stok Kodu :
119,90 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • DrDGL Göz Farı No:3 SİYAH

  DrDGL Siyah Göz farı ince bir fırça ile ıslak kullanıldığında EYELİNER özelliği de göstermektedir. Böylece hem far hem de EYELİNER olarak kullanabilirsiniz.

  DrDGL Göz Farlarımız doğada bulunan mineraller olan Magnezyum ve Çinko içerir, renkler çeşitli minerallerin değişik sürelerde ve değişik ısılarda ısıtılmaları ile elde edilmiştir. Değişik ısılar ve süreler minerallerin farklı renklere dönüşümünü sağlamaktadır.

  Göz farlarımızın DrDGL Gündüz kremi üzerine kullanılması (DrDGL Gündüz Kreminizi göz etrafınıza çok ince bir tabaka halinde kullanabilirsiniz) ile kullanım farklı renk tonları oluşmaktadır. Kuru/ıslak kullanımda daha soft renkler, krem üzeri kullanımda daha koyu ve kalıcı renkler elde edebilirsiniz.

  Uygulama aparatının (fırça veya sünger) hafif ıslatılarak kullanılması ile DrDGL Farları kalıcı makyaj özelliği de kazanmaktadır. Böylece akıp, dağılma riski de ortadan kaldırılmış olur. Makyajınız gün boyu akmadan güzelliğinizi yansıtmaya devam eder.

  Göz Farlarımız içerdiği Çinko minerali sayesinde cildinizin UV ışınlarından korunmasında ve cildinizin yenilenmesinde etkin doğal bir rol oynar. Magnezyum cildin onarılmasında ve cilt hücrelerinin antioksidan üretiminde kullanılmaktadır.

  Farlarımız sizlerin kullanımına özellikle cam ambalaj kullanılarak sunulmuştur. Ambalajlama esnasında sıkılaştırıcı katkı/kimyasal kullanılmamıştır. Toz formunda olan göz farlarımızın dolum ve sıkılaştırma işlemi de elle tek tek yapılmıştır. Tüm hammaddelerin seçimi ve ürünün formülasyonu Dr. Didem Gülmez tarafından yapılmıştır.

  DrDGL Göz Farları Türkiye de üretilen doğada bulunan mineralleri içeren makyaj ürünleridir.

  NOT: Mineraller ısıtılarak renkler elde edildiği için ürünler arasında ton farkı olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.