Eğriçayır

Eğriçayır Bio Arı Sütü Kids 1000mg

Stok Kodu : 3791
%25 indirimli
658,00 TL
494,90 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bio Arı Sütü Kids Ampul Hakkında

  Herhangi bir hazırlık aşaması gerektirmeyen pratik ve zenginleştirilmiş organik içeriğiyle Bio Arı Sütü Kids’i çocuklarınızın damak tadına göre hazırladık! Özenle geliştirdiğimiz bu besleyici lezzette şeker ilavesi, katkı ve koruyucu maddesi yok. Sadece içimi kolay olsun diye organik nar suyu ile birleştirdik.

  İçeriğinde antioksidan özelliği olan organik nar suyu ve organik bal bulunur. Çocuklarınız gönül rahatlığı ile kullanabilir.

  Mersin Erdemli Torosları'nda organik arıcılık yöntemi ile üretilmektedir. Hava almayan ampül ambalajı sayesinde tazeliğini korur. İçindekiler: Organik Nar Suyu, Organik Bal, Organik Saf Arı Sütü (1000mg)

  * Tüm içerikler organik tarıma uygun üretilmiştir.

  Bio Organik Propolis Kids organik sertifikalıdır.

  Arı Sütü Nedir?

  Arı sütü, 5-15 günlük işçi arıların yutak üstü salgı bezlerinden salgıladıkları bir maddedir. Kraliçe arı olarak da bilinen ana arının tek besini arı sütüdür. Her kovanda 1 kraliçe arı bulunur ve diğer tüm arıları kraliçe arı doğurur. İşçi arılar 45 gün yaşamalarına rağmen, arı sütü ile beslenen kraliçe arının 10 yıla kadar yaşadığı ve petek gözlerine günlük 2 bine kadar yumurta bıraktığı bilinmektedir.

  Kraliçe yaşlandığında kovandaki arılar kovanın yeni kraliçesi için yeni doğan 10 arıyı seçerler ve onları arı sütü ile beslemeye başlarlar. Seçilen arılara daha geniş bir yalak hazırlayan arılar, kraliçe adaylarını doğdukları andan itibaren sadece arı sütü ile beslerler. Ancak işçi arılar 1-2 gün arı sütü ile beslenip sonra polene geçerler. Kraliçe arı artık çok yaşlandığında en güçlü aday kovanın yeni kraliçe arısı olur. Arı sütünün bu güçlü besleyici etkisinin insanlar üzerindeki faydaları ile ilgili çok fazla araştırma mevcuttur.

  Arı ürünlerine alerjisi ya da hassasiyeti olanlarda alerjik etki gösterebilir.

  Saklama koşulu : Oda sıcaklığında saklayabilirsiniz.

  Organik Arı Sütü Nasıl Kullanılır?

  Günde bir ampülün özellikle sabah kahvaltısından önce, yarım bardak su veya meyve suyu ile tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

  Kullanmadan önce çalkalayınız.

  Kutu içerisinde 20 ampul bulunur ve etkisini görebilmek için 20 gün boyunca düzenli tüketilmesi tavsiye edilir.

  Saklama koşulu : Oda sıcaklığında veya buzdolabında +4 derecede saklayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.