Talya Foods

Talya Foods Glutensiz %100 Filizlenmiş Karabuğday Makarna 200gr

Stok Kodu : 1684
23,90 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • İçindekiler: % 100 filizlenmiş tam tane karabuğday unu, soğuk sıkım zeytinyağı, yüksek pH içme suyu

  200 gr


  Baklagiller, tohumlar, tahıllar doğal yapıları gereği Lektin, Saponin , Fitik Asit gibi anti besinsel öğeler içerir. Bu öğeler, tohumları dış etkenlerden koruyan bir savunma mekanizmasıdır, ancak insan sindirimine uygun değildir ve baklagillerin içerdiği vitamin ,mineral ,proteinin emilimini engeller.


  Filizlendirme ile bu savunma mekanizması büyük ölçüde ortadan kaldırılır. Aynı zamanda baklagillerin, tahılların ve tohumların besinsel değerleri de kat be kat artar, ve emilimi kolaylaşır. Sindirimi mümkün hale gelir. Filizlendirilen gıdalar süper gıdalara dönüşürler.
  Steril iklimlendirme sistemlerinde filizlendirilen Kırmızı mercimekler ve kinoalar , 40 derecenin altında, bütün vitamin, mineral değerleri korunarak dehidratörlerde kurutulmuş, Taş değirmenlerde yüksek ısıya maruz kalmadan tam tane olarak un haline getirilmiştir.


  Bu ürün, bir Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi olan HACCP 22000, ISO 9001, ISO 14001, ISO 10002
  Belgelerine sahip tesiste üretilmiştir. Tesisimizde sadece glutensiz ürün üretilmekte olup,  çapraz bulaşma riskleri önlenmiştir. Satın almış olduğunuz ürünler, hammadesinden ,ambalaj malzemesine kadar izlenebilirlik açısından her aşamaları denetlenmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.