İmmunflex

Immunflex Organik Beyaz Dut Unu (Tozu) 150g

Stok Kodu : 3674
17,90 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beyaz Dut Unu


  Beyaz dut, insanın kendi bünyesinde üretemediği, sadece gıdalardan alabildiği yağ asitleri içerir. Bunlar linoleik, linolenik ve oleik asitlerdir. Söz konusu yağ asitleri hücre zarının oluşturulmasında kullanılır, ayrıca beyin ve sinir sisteminin gelişmesi için de gereklidir.


  Beyaz dut unu yüksek miktarda meyve ekeri, vitamin, mineral ve organik asit içermesinden dolayı insan beslenmesi açısından, özellikle bebekler ve çocuklar için son derece yararlı bir üründür. Çocukların beslenme çantalarına eklenebilir. Bebek mamalarında 6. aydan itibaren ek gıda olarak kullanılabilir.


  Beyaz dut unu ile endüstriyel şeker kullanmadan birbirinden lezzetli pastalar, çörekler ve atıştırmalıklar yapılabilir.


  Bir gıda eğer yüksek oranda antioksidanvitamin ve diğer yararlı besin değerleri içeriyorsa “süper besin” olarak adlandırılır.


  Beyaz dut unu içerdiği oleik asit, linoleik asit, linolenik asit, karbonhidrat ve protein ile en iyi süper besinlerden biridir. Ayrıca beyaz dut unu yüksek oranda antioksidan ve vitamin içermektedir.   Immunflex Dut Unu 150 gramdır ve el değmeden paketlenmiştir. Immunflex dut ürünleri Eğin yöresine aittir.

   

  Immunflex AR-GE çalımalarını stanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, stanbul Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezi ve Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi ile birlikte yapmaktadır.

Taze Mutfak
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?
yazıyor...
Taze Mutfak
Hafta İçi 09:00 - 18:00 arasında destek verebilmekteyiz.
Whatsapp
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.