Novavera

NovaVera Organik Çocuk Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı 250ml

Stok Kodu : 1680
80,90 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Nova Vera Organik Çocuk Zeytinyağı, Ayvalık'ta organik sertifikasına sahip bahçelerimizde yetişen ve erken hasat döneminde dal sarsıcı makineler ile zedelenmeden hasat edilen Ayvalık, Domat, Uslu cinsi zeytinlerin hiç bekletilmeden BRC ve ISO 22000 belgelerine sahip Nova Vera Ayvalık tesislerinde soğuk sıkım yapılması ile üretilir.

  Serbest yağ asitliği değeri en çok %0,3'tür.

  Zeytinden-zeytinyağına tüm aşamalarda 6 noktada ısı ölçümü yapılarak hamurun 22°C'nin altında tutulması sağlanmaktadır. Erken hasat ve soğuk sıkım işleme prensipleri tam anlamı ile uygulanarak zeytinin meyvesinde doğal olarak çok yüksek oranda bulunan fenolik bileşenlerin en üst düzeyde zeytinyağına geçişini sağlamaktır.

  Bebeklerin ve çocukların hassasiyetlerine ve damak tadına uygun olarak seçilen meyvemsiliği yüksek zeytinlerden üretilmiştir.

  Çocukların erken yaşlarda sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanabilmeleri için, tüm yaş gruplarındaki çocukların severek ve kolaylıkla içebileceği lezzete ve ideal seviyede antioksidan miktarına sahiptir. Yakıcılığı ve acılığı azdır.

  Bahçeden tüketici kullanımına kadar geçen tüm evreler tarım bakanlığı izinli gözetim kuruluşu denetiminde gerçekleştirilmektedir.

  Nova Vera'da üretilen tüm ürünler, özel iklimlendirmeli depoda maksimum 18°C - 20°C aralığında muhafaza edilmektedir.

  % 0.3 asit değeri, hiçbir katkı ve pestisit içermemesi, yüksek doğal E vitamini içeriği ile, en hassas ciltlerin dahi nemlendirilmesi, bebeklerde çok görülen pişik problemlerinin doğal yoldan giderilmesi için kullanılabilir.

  Saklama Koşulları

  Zeytinyağınızı, serin, ışık ve rutubet almayan bir ortamda saklayabilirsiniz.

  Bilyeli Kapak Nasıl Açılır?

  Zeytinyağı şişenizin kapağını çevirerek açtıktan sonra, şişeyi başaşağı tutarak birkaç defa sallayın ve ardından dibine elinizle vurun, yağınız rahatlıkla dökülecektir.

  Asit Oranı 
  0,3
  Polifenol Miktarı
  280+
  Hasat Zamanı
  Erken Hasat
  Sıkım Şekli
  Soğuk Sıkım
  Ambalaj Tipi
  Cam Şişe
  Ambalaj Miktarı
  250 ml
  Bölge
  Ayvalık Salihli
  Yoğunluk
  Hafif
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.